Naujienos
Bendrovėje „Dzūkijos vandenys“ šurmuliavo moksleiviai
2019 m. gegužės 22 d.

      Metų pradžioje bendrovė „Dzūkijos vandenys“ miesto moksleivius pakvietė dalyvauti konkurse „Vandens fantazija“. Dalyviams reikėjo sukurti kalėdinius ar naujamečius sveikinimo atvirukus, kurie atspindėtų vandens temą (pageidautina – geriamojo vandens). Dalyvauti konkurse galėjo visų miesto mokyklų moksleiviai ne vyresni nei 18 metų. Moksleivių darbui galėjo vadovauti dailės, informatikos arba kitų dalykų mokytojai. Konkurso tikslai ir uždaviniai: ugdyti kūrybiškumą ir meninę saviraišką; skatinti ir plėtoti informacinių technologijų pažinimą; skatinti įvairiapusį žinių siekimą; kelti dalyvių savivertę juos apdovanojant.

       Buvo išskirtos trys konkurso dalyvių amžiaus grupės: 1–4, 5–8 ir 9–12 klasių moksleiviai. Kiekvienoje amžiaus grupėje buvo išrinkta po tris nugalėtojus (1, 2 ir 3 vietos). Taip pat įsteigti net keli specialieji prizai.

       Darbus įvertino specialiai sudaryta 5 narių komisija: 2 atstovai iš Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus, 2 atstovai iš vandens tiekimo įmonės ir 1 profesionalus dailininkas.

       Nugalėtojams įteikti bendrovės „Dzūkijos vandenys“ įsteigti prizai, diplomai. Padėkas už dalyvavimą konkurse gavo visi konkurso dalyviai ir jų mokytojai.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.