Naujienos
Alytuje - jau šešios viešo naudojimo geriamojo vandens kolonėlės
2019 m. rugsėjo 19 d.

       Miesto gyventojų ir svečių patogumui Alytuje jau veikia šešios geriamojo vandens kolonėlės:  Žaliojoje ir A. Baranausko gatvėse, Senamiesčio skvere ir Rotušės aikštėje, Jaunimo parke ir prie Mažosios Dailidės. Kolonėlės pritaikytos atsigaivinti ištroškus miesto gyventojams, miesto svečiams, apsirūpinti vandens atsargomis prisipildant gertuves, bei numalšinti troškulį augintiniams.

      Visos kolonėlės įrengiamos alytiškių ir svečių mėgiamose vietose, ten, kur daugiausiai praeinančių, pravažiuojančių ir šiaip mėgstančių leisti laisvalaikį. 

       Tai, kad viešos geriamojo vandens kolonėlės tikrai reikalingos patvirtina gana didelis vandens suvartojimas - jau vien šiais metais iš viso penkiose kolonėlėse buvo suvartota apie 40 kubinių metrų geriamojo vandens.

       Bendrovė „Dzūkijos vandenys“ džiaugiasi galimybe miesto gyventojams dovanoti puikų būdą atsigaivinti. Tuo labiau, kai taip tausojama aplinka – išmetama mažiau vienkartinių plastiko butelių. O ir vanduo iš kolonėlių kur kas šviežesnis už perpilstytą į butelius ir juose kurį laiką laikytą.

       „Dzūkijos vandenys“ kviečia ir vaišina – mėgaukimės geriamuoju vandeniu į sveikatą!


Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.