Naujienos
Alytuje - jau penkios viešo naudojimo geriamojo vandens kolonėlės
2019 m. balandžio 25 d.

       Miesto gyventojų ir svečių patogumui Alytuje jau pradėjo veikti penkios geriamojo vandens kolonėlės. Jos pritaikytos ne tik pagirdyti ištroškusius gyventojus ir miesto svečius bei jiems apsirūpinti vandens atsargomis prisipildant gertuves, bet ir numalšinti troškulį augintiniams. Bendrovė „Dzūkijos vandenys“ atsigaivinti gardžiu vandeniu pernai kvietė iš keturių kolonėlių, esančių Žaliojoje ir A. Baranausko gatvėse, Senamiesčio skvere ir Rotušės aikštėje. O šiais metais įrengta ir jau veikia penktoji kolonėlė, esanti Jaunimo parke.

       Praėjusiais metais (šiltojo sezono metu) iš viso keturiose kolonėlėse buvo suvartota apie 15 kubinių metrų geriamojo vandens. Visos kolonėlės įrengiamos alytiškių ir svečių mėgiamose vietose, kur daugiausiai praeinančių, pravažiuojančių, mėgstančių ten praleisti laisvalaikį. Jaunimo parkas daug žmonių pritraukia ne tik gražiai tvarkoma aplinka, bet ir šiuolaikiška infrastruktūra aktyviam laiko leidimui, todėl spėjama, kad naujai pastatytoje kolonėlėje bus sunaudota dar apie 10 kubinių metrų geriamojo vandens (vienas kubinis metras kainuoja apie pusę euro).

       Bendrovė „Dzūkijos vandenys“ džiaugiasi galimybe miesto gyventojams dovanoti puikų būdą atsigaivinti. Tuo labiau, kai taip tausojama aplinka – išmetama mažiau vienkartinių plastiko butelių. O ir vanduo iš kolonėlių kur kas šviežesnis už perpilstytą į butelius ir juose kurį laiką laikytą.

       „Dzūkijos vandenys“ kviečia ir vaišina – mėgaukimės geriamuoju vandeniu į sveikatą!


Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.