Apie bendrovę
Įmonėms
Gyventojams
Abonentams ir vartotojams
UAB „Dzūkijos vandenys” darbuotojams
Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainos
Dažnai užduodami klausimai
Kitos paslaugos
ES projektai
Viešieji pirkimai
Siūlome darbą
Klausimai - atsakymai
Prašymo formos
Asmens duomenų apsauga
Paramos valdymo taisyklės
Naujienos
spausdinti
Pagrindinis Svetainės medis El.paštas
DĖMESIO! PRANEŠIMAI APIE GERIAMOJO VANDENS TIEKIMO NUTRAUKIMUS
2020 m. birželio 4 d.
Daugiau »
Lengvatos klientams
2020 m. balandžio 7 d.

      Bendrovė „Dzūkijos vandenys“ informuoja, kad, siekdama padėti karantino (dėl epideminės COVID-19 infekcijos) laikotarpiu su finansiniais sunkumais susiduriantiems klientams, netaikys delspinigių už suteiktas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas viso paskelbto karantino režimo laikotarpiu bei sudarys galimybes atidėti ar išdėstyti dalimis susidariusių įsiskolinimų sumokėjimą per ilgesnį laikotarpį.
Šios lengvatos bus taikomos klientams, kurie tiesiogiai finansiškai nukentėjo dėl pandemijos poveikio (prarado darbą, darbovietėje buvo paskelbta prastova, laikinai sumažėję pajamos, sustabdyta ar apribota įmonės veikla ir pan.).

   Klientus dėl įmokų atidėjimo ar išdėstymo dalimis prašome kreiptis elektroniniu paštu dzukvand@vandenys.lt. O asmenys, nesinaudojantys elektroninėmis komunikavimo priemonėmis ir neturintys galimybių pateikti prašymų elektroniniu paštu, gali kreiptis telefonu (8 700) 55 510 į bendrovės Abonentų skyrių darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val. Kiekvienas mokėjimo atidėjimo ar išdėstymo dalimis atvejis bus nagrinėjamas individualiai ir ieškoma abipusiai geriausio sprendimo.

      Taip pat norime informuoti, kad šiuo metu sąskaitas patogiausia ir saugiausia apmokėti elektroniniu būdu, naudojantis bankų elektroninės bankininkystės sistemomis, „Ignitis“ ar mobiliosios programėlės „Perlas Go“ paslaugomis. Asmenys, kurie nesinaudoja elektroninėmis atsiskaitymo priemonėmis, mūsų sąskaitas gali apmokėti Lietuvos pašto skyriuose, PC „Maxima“ kasose ar „Perlas“ terminaluose.
Kaip naudotis „Perlas Go“ programėle galite sužinoti paspaudę čia.

Geriamojo vandens kolonėlės dar neveiks
2020 m. birželio 1 d.

Informuojame, kad atsigaivinti geriamuoju vandeniu iš šešių mieste įrengtų geriamojo vandens kolonėlių numatoma leisti tik atšaukus arba bent jau maksimaliai sušvelninus šalyje paskelbtą karantiną ir suderinus su Alytaus miesto savivaldybe.

2019 m. vartotoju apklausos rezultatai
2019 m. gruodžio 27 d.
Šalto geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų vartotojų (abonentų) apklausos tyrimo rezultatus žiūrėti čia.
Moksleivių konkursas !
2020 m. birželio 2 d.

Dėmesio moksleivių piešinių konkurso „Aš piešiu vandenį“ dalyviai !

Deja, karantinas sujaukė konkurso organizavimą, tačiau, kadangi jau nemažai
moksleivių darbelių įmonė yra gavusi, nuspręsta konkursą įgyvendinti iki pabaigos, 
tiesiog konkursas nukeliamas į kitus mokslo metus –
rugsėjo mėnesį informuosime apie tolesnę jo eigą.

... o kol kas – darbus konkursui moksleiviai gali teikti kad ir visą vasarą !

Konkurso nuostatai.
Atvirų durų dienos metu pademonstruota nauja technika
2020 m. kovo 12 d.

      2020 m. kovo 12 d. bendrovėje „Dzūkijos vandenys“ vyko atvirų durų diena, įgyvendinant europinių fondų finansuojamą projektą „Valstybių bendradarbiavimo stiprinimas ir būtinųjų sąlygų sukūrimas sprendžiant bendrus aplinkosaugos iššūkius“. Pagrindinė paramos gavėja – Alytaus miesto savivaldybės administracija. Kiti paramos gavėjai: Gardino miesto vykdomasis komitetas, UAB „Dzūkijos vandenys“, Baltarusijos Gardino miesto vandentvarkos įmonė „Grodnovodokanal“. Šis nuo 2018-ųjų rudens pradėtas įgyvendinti projektas europinių fondų finansavimą gavo iš 2014–2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos. Jis baigiamas vykdyti šiais metais.

Daugiau »

 
UAB „Dzūkijos vandenys”
Adresas Pulko g. 75,
LT-62135 Alytus
tel. (8 315) 73 470
El. paštas dzukvand@vandenys.lt
Klientų ir interesantų aptarnavimas
Tel. (8 700) 55 510
(visą parą)
DARBO LAIKAS: Pr A T K P Š S
7.30 - 16.00 nedarbo diena
(pietų pertrauka 11.30 – 12.00)
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.