Apie bendrovę
Įmonėms
Gyventojams
Abonentams ir vartotojams
UAB „Dzūkijos vandenys” darbuotojams
Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainos
Dažnai užduodami klausimai
Kitos paslaugos
ES projektai
Viešieji pirkimai
Siūlome darbą
Klausimai - atsakymai
Prašymo formos
Asmens duomenų apsauga
Paramos valdymo taisyklės
Kaip šaltuoju metų periodu apsaugoti vidaus vamzdynus ir vandens apskaitos mazgus nuo užšalimo?
spausdinti
Pagrindinis Svetainės medis El.paštas

Vadovaujantis Vandentvarkos ūkio naudojimo taisyklėmis, už vidaus vamzdynų ir vandens apskaitos mazgų būklę atsako vandens vartotojai.
Vamzdynuose užšalus vandeniui, gali sugesti įvadas ar vandens apskaitos prietaisas. Tokiu atveju, sugadintus įrenginius klientas turėtų atstatyti savo lėšomis.
Taigi, atėjus šaltajam metų periodui klientai turėtų tinkamai apšiltintų jų privačiose valdose esančius vandentiekio įvadus.
Siekdami apsaugoti klientus nuo galimų rūpesčių bei nuostolių, rekomenduojame:
• Svarbiausia nuo šalčio apsaugoti vandentiekio įvadus ir skaitiklius. Tam reikia užsandarinti patalpas, techninius koridorius, kuriuose yra vandentiekio sistema, patikrinti, ar sandariai uždaryti langai. Pačius įrenginius ir vamzdynus galima apšiltinti termoizoliacinėmis medžiagomis, izoliaciniu porolonu, kitomis šilumą sulaikančiomis medžiagomis.
• Patalpos, kurioje yra vandentiekio sistema, temperatūra neturi būti žemesnė kaip +5˚C. Reikia pasirūpinti, kad patalpoje nebūtų skersvėjų (esant skersvėjui, jau prie 1–2 lapsnių šalčio vanduo pradeda užšalti).
Jeigu vis dėlto vandentiekio sistema užšalo, patariama ją šildyti karštu vandeniu, elektriniais šildytuvais. Tik jokiu būdu negalima to daryti atvira ugnimi, nes gali sugesti vandens apskaitos prietaisas, išsilydyti įrengimų medžiagos ir pan.
Dėl papildomos informacijos galima visą parą kreiptis į Dispečerinę tarnybą tel. 8 700 55510.

 
UAB „Dzūkijos vandenys”
Adresas Pulko g. 75,
LT-62135 Alytus
tel. (8 315) 73 470
El. paštas dzukvand@vandenys.lt
Klientų ir interesantų aptarnavimas
Tel. (8 700) 55 510
(visą parą)
DARBO LAIKAS: Pr A T K P Š S
7.30 - 16.00 nedarbo diena
(pietų pertrauka 11.30 – 12.00)
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.