Apie bendrovę
Įmonėms
Gyventojams
Abonentams ir vartotojams
UAB „Dzūkijos vandenys” darbuotojams
Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainos
Dažnai užduodami klausimai
Kitos paslaugos
ES projektai
Viešieji pirkimai
Siūlome darbą
Klausimai - atsakymai
Prašymo formos
Asmens duomenų apsauga
Paramos valdymo taisyklės
Kokios pasekmės, jeigu nepranešama apie šalto geriamojo vandens apskaitos prietaiso gedimą?
spausdinti
Pagrindinis Svetainės medis El.paštas

Patikrinimo metu nustačius, kad šalto geriamojo vandens apskaitos prietaisas sugedęs (sustojęs), o klientas apie tai nebuvo pranešęs UAB „Dzūkijos vandenys“, nuo einamojo mėnesio pradžios iki apskaitos prietaiso pakeitimo vandens suvartojimas skaičiuojamas pagal savivaldybės patvirtintas suvartojimo normas.
Tuo atveju, jeigu bendrovės atstovas patikrinimo metu randa dėl kliento kaltės sugadintus vandens apskaitos prietaisus ar pažeistas plombas, surašomas aktas ir nuo paskutinio patikrinimo datos iki vandens apskaitos prietaiso pakeitimo vandens suvartojimas skaičiuojamas pagal savivaldybės patvirtintas suvartojimo normas. Taip pat klientas turi atlyginti visas apskaitos prietaiso sutvarkymui patirtas išlaidas.
Už tyčinį vandens apskaitos prietaisų arba jų dalių sugadinimą ar sunaikinimą Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 99 (9) str. numato įspėjimą arba baudą.
Taigi, sugedus vandens apskaitos prietaisui, jį pažeidus ar kitais panašiais atvejais, būtina nedelsiant pranešti UAB „Dzūkijos vandenys“ Abonentų skyriui tel. 8 700 55510.


 
UAB „Dzūkijos vandenys”
Adresas Pulko g. 75,
LT-62135 Alytus
tel. (8 315) 73 470
El. paštas dzukvand@vandenys.lt
Klientų ir interesantų aptarnavimas
Tel. (8 700) 55 510
(visą parą)
DARBO LAIKAS: Pr A T K P Š S
7.30 - 16.00 nedarbo diena
(pietų pertrauka 11.30 – 12.00)
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.