Abonentams ir vartotojams
UAB „Dzūkijos vandenys” darbuotojams
Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainos
Dažnai užduodami klausimai
Kitos paslaugos
ES projektai
Viešieji pirkimai
Siūlome darbą
Klausimai - atsakymai
Prašymo formos
Asmens duomenų apsauga


Paros informacija
2019-08-15 Alytuje:

Patiekta
vandens m3
           7 120
Išvalyta
nuotekų m3
           6 600
Įvyko gedimų
vandentiekio tinkluose
 
              -
Įvyko gedimų nuotekų
tinkluose
              -
 
Pagrindinis Svetainės medis El.paštas
2019-05-22 11:08:00
Bendrovėje „Dzūkijos vandenys“ šurmuliavo moksleiviai

      Metų pradžioje bendrovė „Dzūkijos vandenys“ miesto moksleivius pakvietė dalyvauti konkurse „Vandens fantazija“. Dalyviams reikėjo sukurti kalėdinius ar naujamečius sveikinimo atvirukus, kurie atspindėtų vandens temą (pageidautina – geriamojo vandens). Dalyvauti konkurse galėjo visų miesto mokyklų moksleiviai ne vyresni nei 18 metų. Moksleivių darbui galėjo vadovauti dailės, informatikos arba kitų dalykų mokytojai. Konkurso tikslai ir uždaviniai: ugdyti kūrybiškumą ir meninę saviraišką; skatinti ir plėtoti informacinių technologijų pažinimą; skatinti įvairiapusį žinių siekimą; kelti dalyvių savivertę juos apdovanojant.

       Buvo išskirtos trys konkurso dalyvių amžiaus grupės: 1–4, 5–8 ir 9–12 klasių moksleiviai. Kiekvienoje amžiaus grupėje buvo išrinkta po tris nugalėtojus (1, 2 ir 3 vietos). Taip pat įsteigti net keli specialieji prizai.

       Darbus įvertino specialiai sudaryta 5 narių komisija: 2 atstovai iš Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus, 2 atstovai iš vandens tiekimo įmonės ir 1 profesionalus dailininkas.

       Nugalėtojams įteikti bendrovės „Dzūkijos vandenys“ įsteigti prizai, diplomai. Padėkas už dalyvavimą konkurse gavo visi konkurso dalyviai ir jų mokytojai.

 
UAB „Dzūkijos vandenys”
Adresas Pulko g. 75,
LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 73 470
Faks. (8 315) 55 586
El. paštas dzukvand@vandenys.lt
Klientų ir interesantų aptarnavimas
Tel. (8 700) 55 510
(visą parą)
DARBO LAIKAS: Pr A T K P Š S
7.30 - 16.00 nedarbo diena
(pietų pertrauka 11.30 – 12.00)
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.