Abonentams ir vartotojams
UAB „Dzūkijos vandenys” darbuotojams
Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainos
Dažnai užduodami klausimai
Kitos paslaugos
ES projektai
Viešieji pirkimai
Siūlome darbą
Klausimai - atsakymai
Prašymo formos
Asmens duomenų apsauga

Paros informacija
2018-08-16 Alytuje:

Patiekta
vandens m3

8 400

Išvalyta
nuotekų m3

7 120

Įvyko gedimų
vandentiekio tinkluose
 

–


Įvyko gedimų nuotekų
tinkluose


–


Geriamojo vandens kokybė»
 
Pagrindinis Svetainės medis El.paštas
2018-05-16 14:21:00
Dainavos pagrindinės mokyklos moksleivis – respublikinio fotografijų konkurso 2-osios vietos nugalėtojas

        Respublikinio fotografijų konkurso „Vandens ženklai“, organizuoto šių metų pradžioje, iniciatoriai – Lietuvos vandens tiekėjų asociacija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Renginys vykdytas dviem etapais: pirmasis etapas vyko rajonuose. Alytuje minėtą konkursą organizavo UAB „Dzūkijos vandenys“ kartu su Alytaus miesto savivaldybės Švietimo skyriumi.
       Konkurso dalyviai turėjo sukurti nuotrauką arba nuotraukų ciklą, kuri/-is kūrybiškai atspindėtų konkurso temą: darbuose akcentuoti aplinkosaugos problemas, susijusias su geriamojo vandens vartojimu, paskatinti kitus savo kasdiene veikla spręsti šias problemas, meniškai užfiksuoti ženklus, atskleidžiančius ne tik geriamojo vandens svarbą žmogaus gyvenime, bet ir jo grožį.
       Konkursas organizuotas dviejose amžiaus grupėse: moksleiviai iki 12 metų ir moksleiviai nuo 13 metų.
       Pagal konkurso nuostatus, pateiktiems darbeliams įvertinti buvo sudaryta speciali komisija, kurios išrinkti darbai buvo perduoti Lietuvos vandens tiekėjų asociacijai ir Vilniuje varžėsi su kitų miestų geriausiais.
       Labai džiugu, kad alytiškio Kristupo Cilciaus (Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla, mokytojas Arūnas Vaitkus) darbas pateko tarp pačių geriausiųjų ir respublikoje laimėjo 2-ąją vietą!
     
Nuoširdžiai sveikiname Kristupą ir jo mokytoją Arūną Vaitkų! Jūs garsinate mūsų miestą ir rodote pavyzdį kitiems moksleiviams, kad reikia būti aktyviems, dalyvauti konkursuose ir išmėginti savo jėgas.
       Lietuvos vandens tiekėjų asociacija Kristupą Cilcių ir jo mokytoją Arūną Vaitkų pakvietė į Palangoje organizuojamą šventę, kurioje bus apdovanoti visi respublikinio fotografijų konkurso „Vandens ženklai“ nugalėtojai.

       Primename, kad fotografijų parodėlę galima apžiūrėti įmonės darbo metu, t. y., iki 16 val. (pietų pertrauka 11.30–12.00 val.), administracinio pastato 3 aukšto salėje (Pulko g. 75, Alytus, teirautis tel. (8 315) 555 82).


Konkurso 2-osios  vietos nugalėtojas Kristupas Cilcius ir jo mokytojas Arūnas Vaitkus

 
UAB „Dzūkijos vandenys”
Adresas Pulko g. 75,
LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 73 470
Faks. (8 315) 55 586
El. paštas dzukvand@vandenys.lt
Klientų ir interesantų aptarnavimas
Tel. (8 700) 55 510
(visą parą)
DARBO LAIKAS: Pr A T K P Š S
7.30 - 16.00 nedarbo diena
(pietų pertrauka 11.30 – 12.00)
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.