Abonentams ir vartotojams
UAB „Dzūkijos vandenys” darbuotojams
Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainos
Dažnai užduodami klausimai
Kitos paslaugos
ES projektai
Viešieji pirkimai
Siūlome darbą
Klausimai - atsakymai
Prašymo formos

Paros informacija
2018-04-22 Alytuje:

Patiekta
vandens m3

7 590

Išvalyta
nuotekų m3

9 600

Įvyko gedimų
vandentiekio tinkluose
  

–

Įvyko gedimų nuotekų
tinkluose
 

– 


    Geriamojo vandens kokybė»
 
Pagrindinis Svetainės medis El.paštas
2018-04-10 09:03:00
Tęsiami darbai Pulko gatvėje

      Didžioji dalis vandentiekio ir nuotekų tinklų Alytaus mieste pakloti 1970–1985 metų laikotarpiu, kai vandens poreikis ir susidarančių nuotekų kiekis buvo kelis kartus didesnis. Todėl šių vamzdynų skersmenys yra per dideli ir turi neigiamą įtaką vandens kokybės rodikliams. Patys vamzdynai taip pat yra nekokybiški, pagaminti iš paprastojo ketaus ar plieno. Šios medžiagos neatsparios vandens ir aplinkos poveikiams, greitai yrančios. Tai turi įtakos tinklų avaringumui bei jų eksploatavimo kaštams. Atsižvelgiant į esamą situaciją, inicijuotas projektas, kuriuo siekiama padidinti vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų prieinamumą ir sistemos efektyvumą, užtikrinant Alytaus miesto gyventojams kokybišką geriamojo vandens tiekimą, nuotekų tvarkymą, pagerinant gyventojams ir kitiems vartotojams, besinaudojantiems centralizuota vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo sistema, tiekiamo geriamojo vandens kokybę ir tinkamą nuotekų tvarkymą.
       Įgyvendinus projektą, bus rekonstruota apie 16,2 km vandentiekio ir nuotekų tinklų, bei rekonstruota vandentiekio stotis Nr. 2, esanti Putinų g. 82, su vandens gerinimo įrenginiais.
       Projekto įgyvendinimas susideda iš atskirų veiklų, vykdomų pagal atskiras sutartis. Viena jų yra „Vandentiekio tinklo rekonstravimo nuo Pulko g. vandens ruošyklos iki Pulko g. ir S. Dariaus ir S. Girėno g. sankirtos, ir vandentiekio magistralės DN 500 nuo Santaikos iki aukštos zonos vandens talpyklų“. Būtent vykdant darbus pagal šią sutartį, šiuo metu vykdomi darbai Pulko gatvėje: rangovas (UAB „KRS“) ruošiasi rekonstruoti vandentiekio tinklus, keisti vandentiekio kameras. Siekiant vartotojams užtikrinti nepertraukiamą vandens tiekimą, minėtų darbų vykdymo metu bus įrengti laikinieji vandentiekio tinklai.
       Darbus numatoma vykdyti apie du mėnesius.
       Bendrovė „Dzūkijos vandenys“ dėl laikinų nepatogumų prašo vairuotojų supratingumo ir kantrybės.

 
UAB „Dzūkijos vandenys”
Adresas Pulko g. 75,
LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 73 470
Faks. (8 315) 55 586
El. paštas dzukvand@vandenys.lt
Klientų ir interesantų aptarnavimas
Tel. (8 700) 55 510
(visą parą)
DARBO LAIKAS: Pr A T K P Š S
7.30 - 16.00 nedarbo diena
(pietų pertrauka 11.30 – 12.00)