Dėl pažymos apie suvartotą vandens kiekį išdavimo mokėtojams už komunalinių atliekų surinkimą

      Alytaus miesto savivaldybės tarybos 2009-09-24 sprendimu Nr. T-181 nustatyta, kad vietinės rinkliavos mokėtojui, pusę kalendorinių metų nenaudojusiam nekilnojamojo turto pagal paskirtį, taikoma vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą lengvata – 50 proc. atleidimas nuo įmokos už praėjusią pusę kalendorinių metų. Asmenys, norintys, kad jiems būtų suteikta ši lengvata, turi pateikti UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrui pažymą apie suvartotą vandens kiekį. 

      Gyventojai, dėl pažymos apie suvartotą šalto geriamojo vandens kiekį, turi atvykti į UAB „Dzūkijos vandenys“, Pulko g. 75, Alytus, Abonentų skyrių (I aukštas, tel.   8 700 55510 ir užpildyti prašymą išduoti pažymą. 

      Pažymą pareiškėjas galės atsiimti atvykęs į  Abonentų skyrių. Pažymos išdavimo trukmė - 1–5 darbo dienos nuo prašymo pateikimo dienos.

Prašymo forma

Prašymo pildymo pavyzdys

Abonentų skyriaus darbo laikas I–V nuo 7.30 iki 16.00  (be pietų pertraukos).

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.