INFORMACIJA GYVENTOJAMS, INDIVIDUALIAI TVARKANTIEMS NUOTEKAS
          Pagal Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymo reikalavimus, asmenys, individualiai tvarkantys nuotekas, privalo:
          1. užtikrinti individualiųjų nuotekų valymo įrenginių priežiūrą (eksploataciją) Nuotekų tvarkymo reglamente nustatyta tvarka ir sudaryti viešąją sutartį su nuotekų transportavimo paslaugas teikiančiu asmeniu dėl nuotekų ir (ar) nuotekų valymo metu susidarančių atliekų (dumblo) transportavimo į geriamojo vandens tiekėjo ir nuotekų tvarkytojo valdomus nuotekų valymo įrenginius;
          2. atiduoti nuotekas ir (ar) nuotekų valymo metu susidarančias atliekas (dumblą) geriamojo vandens tiekėjui ir nuotekų tvarkytojui arba geriamojo vandens tiekėjo ir nuotekų tvarkytojo nurodytam nuotekas transportuojančiam asmeniui.

          UAB „Dzūkijos vandenys“ nevykdo nuotekų transportavimo iš individualios infrastruktūros ir nuotekų valymo metu susidarančių atliekų (dumblo) tvarkymo paslaugų. Dėl šių paslaugų tiekimo, įmonė sudariusi sutartis su atitinkamais paslaugų teikėjais. Todėl gyventojai, kurie tvarko nuotekas individualiai, turi kreiptis dėl nuotekų ar nuotekų valymo metu susidarančio dumblo atidavimo ir sudaryti sutartis su šiomis (su viena iš pasirinktų) įmonėmis, kurios vykdo nuotekų transportavimo paslaugas:

           – UAB „Rato centras“, įmonės kodas 150110297, Panemuninkėlių g. 5, Alytus , tel. 8 670 03388;
           – K. Urbanavičiaus IĮ, įmonės kodas 249886550, Smėlio g. 8, Alytus, tel. (8 315) 52451;
           – A. Plentos IĮ, Statybininkų g. 69, Alytus, tel. 8 609 43109, 8 646 65366.
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.