Apie bendrovę
Įmonėms
Gyventojams
Bendrovės istorija
Kokybės ir aplinkosaugos valdymo sistema
Misija, vizija ir tikslai
Bendrovės valdymas
Informacija apie darbo užmokestį
Metinis pranešimas 2018 m.
Finansinės ataskaitos 2018 m.
Reguliavimo apskaitos sistemos aprašas (RAS)
Nepriklausomo audito išvada dėl RAS
RAS patvirtinimas dėl atitikimo metodikos reikalavimams
Reguliuojamos veiklos ataskaita 2018 m.
2019-2022 metų veiklos strategija
Abonentams ir vartotojams
UAB „Dzūkijos vandenys” darbuotojams
Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainos
Dažnai užduodami klausimai
Kitos paslaugos
ES projektai
Viešieji pirkimai
Siūlome darbą
Klausimai - atsakymai
Prašymo formos
Asmens duomenų apsauga
Paramos valdymo taisyklės
Misija, vizija bei kokybės ir aplinkosaugos politika
spausdinti
Pagrindinis Svetainės medis El.paštas

VIZIJA – ateityje tai pažangi, politiškai nepriklausoma, visuomenės poreikius ir interesus atitinkanti, turinti vartotojų pasitikėjimą, visavertė Lietuvos įmonė.
MISIJA – teikti kokybiškas vandens tiekimo, nuotekų šalinimo ir valymo, lietaus nuotekų šalinimo paslaugas vartotojams, užtikrinant jų prieinamumą visiems gyventojams, įmonėms bei organizacijoms, patiriant mažiausias išlaidas ir padarant minimalią žalą aplinkai.


Kokybės ir aplinkosaugos politika

Peržiūrėta ir pritarta
2018-03-23 vadovybinės analizės
protokolu Nr. 26-18

     Mes įsipareigojame užtikrinti nepertraukiamą, ilgalaikį technine ir ekonomine prasme vartotojams prieinamą gyvybiškai būtinų vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo, lietaus nuotekų tvarkymo paslaugų projektavimą ir tiekimą.

     Mes siekiame būti: saugiai dirbančia vandentvarkos įmone, visaverte Lietuvos ūkio dalimi, užtikrinančia nustatytus paslaugų kokybės, aplinkosaugos, gamtosaugos ir sveikatingumo reikalavimus.

     Mes įsipareigojame patikimai aprūpinti vartotojus geriamuoju vandeniu, atitinkančiu Lietuvos higienos normos HN 24:2003 „Geriamo vandens saugos ir kokybės reikalavimai“ kokybinius reikalavimus, gerinti aplinkosauginę miesto bei jo apylinkių būklę, surenkant bei išvalant nuotekas taip, kad jos atitiktų Europos Sąjungoje nuotekų valymui keliamus HELCOM konvencijos kokybės reikalavimus.

      Mes tikime, kad atsakingas Kokybės ir Aplinkosaugos srities valdymas bei nuolatinis aplinkosaugos ir kokybės veiksmingumo didinimas, laikantis taršos prevencijos, yra būtina pažangaus ir sėkmingo verslo sąlyga.

      Mes vadovaujamės Aplinkos apsaugos ir kitų norminių dokumentų reikalavimais. Tai minimalūs reikalavimai, kuriuos mes stengsimės viršyti, atsižvelgdami į suinteresuotų šalių pageidavimus, techninę pažangą ir mokslines naujoves.

      Mes skatiname darbuotojus domėtis Kokybe ir Aplinkosauga. Tai padės įgyvendinti šios kokybės ir aplinkosaugos politikos principus kasdieninėje darbinėje veikloje.

      Mes periodiškai vertiname iškeltų Kokybės ir Aplinkosaugos tikslų įgyvendinimą ir rezultatyvumą, pravedant reguliarius vidaus auditus bei Vadovybinių analizių ir ekonominės veiklos rezultatų vertinimo susirinkimus.

      UAB „Dzūkijos vandenys“ įsipareigoja laikytis bendrovėje įdiegtos integruotos Kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemos, atitinkančios LST EN ISO 9001:2015 ir LST EN ISO 14001:2015 standartus, reikalavimų, bei visų bendrovės darbuotojų pastangomis ją nuolatos tobulinti, siekiant pagerinti vartotojų ir partnerių pasitikėjimą.

 


 
UAB „Dzūkijos vandenys”
Adresas Pulko g. 75,
LT-62135 Alytus
tel. (8 315) 73 470
El. paštas dzukvand@vandenys.lt
Klientų ir interesantų aptarnavimas
Tel. (8 700) 55 510
(visą parą)
DARBO LAIKAS: Pr A T K P Š S
7.30 - 16.00 nedarbo diena
(pietų pertrauka 11.30 – 12.00)
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.