Apie bendrovę
Įmonėms
Gyventojams
Bendrovės istorija
Kokybės ir aplinkosaugos valdymo sistema
Misija, vizija ir tikslai
Bendrovės valdymas
Informacija apie darbo užmokestį
Metinis pranešimas 2018 m.
Finansinės ataskaitos 2018 m.
Reguliavimo apskaitos sistemos aprašas (RAS)
Nepriklausomo audito išvada dėl RAS
RAS patvirtinimas dėl atitikimo metodikos reikalavimams
Reguliuojamos veiklos ataskaita 2018 m.
2019-2022 metų veiklos strategija
Abonentams ir vartotojams
UAB „Dzūkijos vandenys” darbuotojams
Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainos
Dažnai užduodami klausimai
Kitos paslaugos
ES projektai
Viešieji pirkimai
Siūlome darbą
Klausimai - atsakymai
Prašymo formos
Asmens duomenų apsauga
Paramos valdymo taisyklės
Kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistema
spausdinti
Pagrindinis Svetainės medis El.paštas

      2004 metais bendrovėje įdiegta integruota kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistema, atitinkanti LST EN ISO 9001:2001 ir LST EN ISO 14001:1999 standartų reikalavimus. Pagal ją, imonėje įdiegtos 29 procedūros, kurios reglamentuoja įvairius įmonėje vykdomus procesus bei jų sąveiką.
      Procedūrų reikalavimai taikomi visai veiklai, susijusiai su vandens išgavimu ir gerinimu, vandens tiekimu, nuotekų šalinimu, nuotekų valymu, dumblo tvarkymu, vandens ir nuotekų tinklų projektavimu, statyba, profilaktine priežiūra ir remontu. Sistema apima visą spektrą veiklos sudedamųjų dalių, susijusių su sutartinių įsipareigojimų su užsakovais sudarymu, vykdymu bei kontrole, bendrovės išteklių planavimu, valdymu siekiant strateginių tikslų įgyvendinimo bei veiklos vystymo. Sistema siekiama įrodyti sugebėjimą nuolat tiekti kokybiškus produktus, atitinkančius užsakovo reikalavimus bei nustatyti nuolatinio tobulinimo būdus.
     Pagal nustatytą tvarką, kasmet įmonėje atliekami įdiegtos sistemos auditai, kurių metu patikrinta visų bendrovės padalinių veikla. Auditų metu užfiksuotos neatitiktys yra analizuojamos ir šalinamos, taip užtikrinant vykstančių procesų nuolatinį gerinimą.
     Įmonė nuolat siekia sudaryti sąlygas ir prielaidas kokybiškesnei veiklai, aiškiau suprasti problemas, pasirinkti veiklos procedūras, tinkamas esančiomis sąlygomis, nustatyti šių procedūrų vertinimo metodus ir jų taikymo galimybes. Siekiama tapti viešųjų paslaugų teikėju, kuris, efektyviai naudodamas turimus išteklius, pasiektų maksimalią naudą vartotojui. Vienas iš pagrindinių tokio siekio įrankių ir yra kokybės vadybos sistema. Tai, kad einama teisingu keliu, rodo 2017 metų pabaigoje sėkmingai atliktas pakartotinis vadybos sistemos sertifikavimas pagal LST EN ISO 9001:2015, LST EN ISO 14001:2015.    
UAB „Dzūkijos vandenys”
Adresas Pulko g. 75,
LT-62135 Alytus
tel. (8 315) 73 470
El. paštas dzukvand@vandenys.lt
Klientų ir interesantų aptarnavimas
Tel. (8 700) 55 510
(visą parą)
DARBO LAIKAS: Pr A T K P Š S
7.30 - 16.00 nedarbo diena
(pietų pertrauka 11.30 – 12.00)
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.