Abonentams ir vartotojams
UAB „Dzūkijos vandenys” darbuotojams
Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainos
Dažnai užduodami klausimai
Kitos paslaugos
ES projektai
Viešieji pirkimai
Siūlome darbą
Klausimai - atsakymai
Prašymo formos
Asmens duomenų apsauga


Paros informacija
2019-12-08 Alytuje:

Patiekta
vandens m3

  6 450  

Išvalyta
nuotekų m3

8 134 

Įvyko gedimų
vandentiekio tinkluose
 
–
Įvyko gedimų nuotekų
tinkluose

–
 
Pagrindinis Svetainės medis El.paštas
DĖMESIO! PRANEŠIMAI APIE GERIAMOJO VANDENS TIEKIMO NUTRAUKIMUS
2019 m. gruodžio 9 d.
Daugiau »
Geriamasis vanduo Alytuje – geros kokybės, užterštos yra nuotekos prie gaisravietės
2019 m. lapkričio 15 d.
        Šaltas vanduo iš čiaupo – tinkamas vartoti nevirinant ir nefiltruojant !

      Viešojoje erdvėje pastaruoju metu plačiai aptarinėjama gaisro Alytuje (Pramonės g. 1) padarinių likvidavimo eiga. Straipsniuose ir komentaruose nuolat minimas „užterštas vanduo“. Tai yra vanduo, susikaupęs gesinant gaisrą. Šis vanduo (greičiau nuotekos) su geriamuoju vandeniu neturi absoliučiai nieko bendro.

       Bendrovė „Dzūkijos vandenys“ prašo gyventojų atidžiau skaityti informaciją ir primena, kad Alytaus miesto ir Miklusėnų gyvenvietės vartotojams tiekiamas šaltas geriamasis vanduo atitinka visus geriamojo vandens kokybės reikalavimus, nustatytus Lietuvos higienos normoje HN 24 : 2017 „Geriamojo vandens saugos ir kokybės reikalavimai“. Pagal šiuos reikalavimus bei įmonės patvirtintą „Geriamojo vandens tiekiamo vartotojams kokybės priežiūros programą“, kuri suderinta su Alytaus apskrities valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba, UAB „Dzūkijos vandenys“ vykdo nuolatinę geriamojo vandens kokybės priežiūrą. Nuolatinė programinė priežiūra atliekama nenutrūkstamai arba dažnai, siekiant patikrinti, ar geriamasis vanduo atitinka visus minėtos higienos normos nustatytus rodiklius.

       Geriamasis vanduo neturi jokio sąlyčio su gaisravietėje susidariusiomis nuotekomis, nes išgaunamas ne iš gruntinių, o iš giluminių žemės sluoksnių, siekiančių nuo 30 iki 130 metrų. Juo labiau, kad šiuo metu tiekiamas geriamasis vanduo išgaunamas vandenvietėje, esančioje Radžiūnų kaime, kuri visiškai nepatenka į užteršimo zoną. Minėtas gaisras geriamajam vandeniui neturėjo jokios įtakos.

       Alytiškiai gali drąsiai naudoti geriamąjį vandenį iš čiaupo – jis yra geros kokybės. „Užterštas vanduo Alytuje“ – tai vanduo, semtas iš nuotekų šulinių ir kitų talpyklų, esančių gaisravietės Pramonės gatvėje teritorijoje.

Daugiau »
Darbai prie Didžiosios Dailidės
2019 m. lapkričio 22 d.
Daugiau »
Alytuje keičiami šalto geriamojo vandens apskaitos prietaisai
2019 m. sausio 7 d.
Nuo 2019 metų sausio Alytaus miesto daugiabučių namų butuose pradedami keisti šalto geriamojo vandens apskaitos prietaisai, kurie butuose buvo sumontuoti 2012–2014 metais. Iš viso per 2019–2020 metus planuojama pakeisti 18 243 tūkst. prietaisų 334 daugiabučiuose namuose.
Daugiau »
 
UAB „Dzūkijos vandenys”
Adresas Pulko g. 75,
LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 73 470
Faks. (8 315) 55 586
El. paštas dzukvand@vandenys.lt
Klientų ir interesantų aptarnavimas
Tel. (8 700) 55 510
(visą parą)
DARBO LAIKAS: Pr A T K P Š S
7.30 - 16.00 nedarbo diena
(pietų pertrauka 11.30 – 12.00)
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.