Abonentams ir vartotojams
UAB „Dzūkijos vandenys” darbuotojams
Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainos
Dažnai užduodami klausimai
Kitos paslaugos
ES projektai
Viešieji pirkimai
Siūlome darbą
Klausimai - atsakymai
Prašymo formos
Asmens duomenų apsauga
Paramos valdymo taisyklės


Paros informacija
2020-04-01 Alytuje:

Patiekta
vandens m3

6 390

Išvalyta
nuotekų m3

8 430

Įvyko gedimų
vandentiekio tinkluose
 
–
Įvyko gedimų nuotekų
tinkluose
–


 
Pagrindinis Svetainės medis El.paštas
DĖMESIO! PRANEŠIMAI APIE GERIAMOJO VANDENS TIEKIMO NUTRAUKIMUS
2020 m. balandžio 2 d.
Daugiau »
2019 m. vartotoju apklausos rezultatai
2019 m. gruodžio 27 d.
Šalto geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų vartotojų (abonentų) apklausos tyrimo rezultatus žiūrėti čia.
Dėmesio! Respublikinis moksleivių konkursas!
2020 m. sausio 30 d.
Bendrovė „Dzūkijos vandenys“ kviečia dalyvauti respublikiniame
moksleivių piešinių konkurse „Aš piešiu vandenį“.
Konkurso nuostatai.
Atvirų durų dienos metu pademonstruota nauja technika
2020 m. kovo 12 d.

      2020 m. kovo 12 d. bendrovėje „Dzūkijos vandenys“ vyko atvirų durų diena, įgyvendinant europinių fondų finansuojamą projektą „Valstybių bendradarbiavimo stiprinimas ir būtinųjų sąlygų sukūrimas sprendžiant bendrus aplinkosaugos iššūkius“. Pagrindinė paramos gavėja – Alytaus miesto savivaldybės administracija. Kiti paramos gavėjai: Gardino miesto vykdomasis komitetas, UAB „Dzūkijos vandenys“, Baltarusijos Gardino miesto vandentvarkos įmonė „Grodnovodokanal“. Šis nuo 2018-ųjų rudens pradėtas įgyvendinti projektas europinių fondų finansavimą gavo iš 2014–2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos. Jis baigiamas vykdyti šiais metais.

Daugiau »
„Dzūkijos vandenys“ klientai gali būti ramūs ir plintant COVID-19 virusui
2020 m. kovo 27 d.

      Koronavirusui COVID-19 pasklidus po pasaulį ir ne tik griaunant mūsų planus, bet ir kėsinantis į mūsų sveikatą, švaraus geriamojo vandens tema yra dar aktualesnė nei bet kada.
      Jau išmokome dažnai ir teisingai plauti rankas, vartojame daug skysčių, karantino sąlygomis būdami namuose, daugiau gaminame – visur suvokiame būtinybę nuolatos turėti saugų geriamąjį vandenį.
      Bendrovė „Dzūkijos vandenys“ informuoja, kad viešai tiekiamas geriamasis vanduo yra saugus nuo COVID-19 ir tinkamas vartoti be specialaus paruošimo. „Dzūkijos vandenys“ taikoma vandens paruošimo technologija, kai iš žemės gelmių išgautas vanduo filtruojamas ir dezinfekuojamas, užkerta kelią COVID-19 plitimui per vandenį. Tą patvirtina ir Pasaulio sveikatos organizacijos atlikti tyrimai.
       Bendrovė „Dzūkijos vandenys“ užtikrina, kad ir COVID-19 viruso plitimo kontekste jos klientai gali būti ramūs dėl geriamojo vandens saugumo. Alytuje tiekiamas geriamasis vanduo atitinka Lietuvos higienos normos keliamus reikalavimus, jo virinti ar kitaip apdoroti prieš vartojant nereikia. Vandens kokybės rodikliai stebimi ir kontroliuojami nuolat atliekant vandens tyrimus vandenvietėse ir vartojimo tinkle.

 
UAB „Dzūkijos vandenys”
Adresas Pulko g. 75,
LT-62135 Alytus
tel. (8 315) 73 470
El. paštas dzukvand@vandenys.lt
Klientų ir interesantų aptarnavimas
Tel. (8 700) 55 510
(visą parą)
DARBO LAIKAS: Pr A T K P Š S
7.30 - 16.00 nedarbo diena
(pietų pertrauka 11.30 – 12.00)
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.